Şişli’de Günlük Ev Fiyatları Ne Kadar? (Demo)

Şişli günlük kiralık dairelerin yoğun olduğu bir bölgedir. Bu ilçede yer alan iş merkezleri ve büyük alışveriş merkezlerinin varlığı bölgeyi otel ve konaklama ihtiyacı fazla olan bir bölge haline getirmiştir. Fakat yüksek kapasiteli otellerin hem merkezi noktalarda bulunmaması durumu hem de fiyatlarının çok yüksek olması gibi sebeplerden ötürü buraya birkaç günlüğüne ya da aile veya arkadaşları ile gelen kişiler otel yerine günlük olarak kiralanabilen evleri tercih etmektedirler. Bu sayede eğer tatil amaçlı gelindi ise de ailece yemek yemek televizyon izlemek gibi faaliyetler de günlük kiralanan evlerde rahatlıkla yapılabilir.

Şişli’de Ev Kiralama

Nest Suite Şişli firması Şişli bölgesinde ve çevresinde günlük kiralık evler konusunda oldukça geniş bir portföyü olan bir kiralama firmasıdır. Bu firmalar Şişli’de günlük kiralık ev piyasası için de bilgi sahibi olmakta ve ev kiralamak isteyenlere bütçelerine göre ve piyasanın durumuna göre uygun olan evlere göre yönlendirme yapmaktadır. Bu sayede hem kiracılar aradıkları uygun evleri bulabilmekte hem de firmalar kişilerin taleplerine uygun kaliteli hizmet verebilmektedirler. Şişli’de günlük kiralık ev piyasası bölgelere göre farklılık gösterebilmekte ve cevahir yakınında buluna bölgelerde fiyatlar konusunda artışlar olabilmektedir. Günlük kiralık ev bulunmadan önce evin muhiti eğer önemli ise bu durum firmaya bildirilmeli ve yanlı o muhit içinde yer alan günlük kiralık evler arasından tercih yapılmalıdır.

Kalite Önemli Bir Faktör

Evi kiralamadan önce evde kaç kişi kalınacağı ya da ne kadar gün kalınacağı da belirlenir ise daha uygun ve kullanışlı evler bulunabilir. Evlerin günlük ücreti üzerinden anlaşma yapılarak kişi sayısı önemsiz olmakta ve yalnızca kalınacak gün ile günlük ücret çarpılarak ev için kira bedeli alınmaktadır. Evlerin temizlik hizmet bu ücret içinde dahil olmaktadır.