Şişli Günlük Kiralık Daireler

Şişli Günlük Kiralık Daireler

Nest Suite Şişli, İstanbul’da yaşanmakta olan konut sıkıntısına bulduğu çözümler ve sektöre kazandırdığı yenilikçi fikirlerle birlikte alanının öncü firmasıdır. Sağladığı kalite hizmetle siz müşterilerine günlük, haftalık, aylık veya yıllık olmak üzere, ihtiyacınıza göre daire fırsatları sunmaktadır.

Nest Suite Şişli ile kendinize evinizde gibi hissedeceksiniz. 25 yıllık deneyimi ve verdiği profesyonel hizmetle Nest Suite Şişli günlük kiralık ev arayanların vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Merkezi konumu ile birlikte Şişli Osmanbey Metrosuna yürüme mesafesi yalnızca 3 dakika, Şişli Cevahir Alışveriş Merkezi’ne yürüme mesafesi ile yalnızca 10 dakika olan evleriyle hizmet veren Nest Suite Şişli, kaliteli yaşamı siz değerli müşterilerine sunuyor. Şişli Nest Suite, Mecidiyeköy, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi İstanbul’un merkezi yerlerine olan yakınlığı ile size tarifsiz bir konfor sunuyor.

 İsteğinize Göre Değişen Daire Seçenekleri

Şişli Nest Suite ile dilediğiniz daireyi kiralayabilirsiniz. 1+0, 1+1 ve 2+1 seçenekleri bulunan Nest Suite Şişli’de buna ek olarak 1+0 mutfaklı ve mutfaksız daireler de bulunmakta. Çocuklu aileleri de düşünen Nest Suite Şişli’de 1+1’den 4+2’ye kadar daire seçenekleri mevcuttur.

 Nest Suite Şişli Kaliteye Önem Verir

Daireler doğalgazlıdır ve 7 gün 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Mutfakta kullanmanız üzere her türlü araç ve gereç bulunan dairelerde bunun yanı sıra tutacağınız dairenin oda sayısına göre temiz havlu bulunmaktadır. Dairelerimiz, her kullanımdan sonra profesyonel ekipler tarafından temizlenir, çarşaflar değiştirilir ve temizlenir.

Related Posts