Şişli Günlük Kiralık Daire

Şişli Günlük Kiralık Daire

Şişli ilçesinde bilindiği gibi günlük kiralık ev sektörü son derece popülerdir. İlçenin turistlerin çok olmasının yanında iş dünyasının merkezinde bulunması sebebiyle bir çok insan konaklama konusunda Şişli ilçesini seçmektedir.

Şişli ilçesinde resmi ve belgeli ortalama 600 civarı günlük kiralık daire yer almaktadır. Bu rakamlar sürekli olarak değişim gösterebilmektedir.

Günlük kiralık daireler Cevahir AVM etrafında ya da arkasında bulunmaktadır. Bununla beraber Trump towers etrafında da günlük kiralık daireler yer almaktadır. Taksime yakınlığı sebebiyle Nişantaşında günlük kiralık daire piyasası üzerinde kendine yer edinmiş bir semt olarak bilinmektedir.

Kiralık Ev Fiyatları

Şişli ilçesi üzerinde günlük kiralık ev, fiyatlar genel olarak 2 kişi kalınacaksa günlük 100tl 4-5 kişi konaklanması durumunda ise 200-300 tl gibi fiyatlara çıkabilmektedir bu rakamlar yaz sezonu ayrı kış sezonu olarak farklı şekilde bulunmamaktadır. Burada sizin pazarlık kabiliyetiniz son derece önemlidir. Şişli günlük kiralık ev şirketleri içerisinde bir şirket kendini diğerlerinden ayırmaktadır. Cevahir AVM ve Nişantaşı Citys’e yakın olarak yer alan kiralık evleri olan şirket günlük olarak sadece 100 tl’ye uygun fiyatlı ve temiz evleri sizlerle bir araya getirmektedir. Osmanbey metrosuna yakın olarak bulunan bu kiralık günlük dairelerden faydalanarak yapacağınız günlük ziyaretlerde en iyi konaklamaya kolayca erişebilirsiniz. Günlük kiralık daireler günümüzde Türkiye’nin her yerinde aktif olarak kullanılan hizmetler arasındadır.