Şişli de yapılacaklar

Günlük Kiralik Ev Şişliye Göre;

İstanbul’un hem ticari ve finans, hem de sosyal ve kültürel alanlarda en canlı bölgelerinden biri olan Şişli’de yapmanızı tavsiye ettiğimiz şeyler şöyle:

Eski bir yerleşim bölgesi olan Şişli’de yer alan tarihi eserleri görün. Bu tarihi eserler ve yapılar arasında en önemlileri Askeri Müze, Atatürk Müzesi, Abidei Hürriyet, Şişli Camii, ilçede yer alan tarihi yapılardır.Şişli Günlük Kiralik Ev bu tarihi yapıların tam ortasında hepsine ulaşimi çok kolaydır.

Şişli Günlük Kiralik Ev

Sosyal ve kültürel yaşamın çok hareketli olduğu Şişli’de bu alanda pek çok aktivite yapmanız da mümkün. Dormen Tiyatrosu, Kenter Tiyatrosu, Gönül Ülkü-Gazanfer Özcan Sahnesi, Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde birbirinden güzel oyunlar izleyebilir, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda konserlere gidebilirsiniz.

Şişli aynı zamanda İstanbul’un en eski ve gözde alışveriş merkezlerinden biridir. Dünyaca ünlü markaların mağazalarının yer aldığı Nişantaşı’nda, Vali Konağı Caddesi ve Abdi İpekçi Caddesi’nde gezinebilirsiniz. Bunun yanı sıra Osmanbey ve Teşvikiye de alışveriş yapmak isteyen gezginler için tam bir cennettir.

Şişli geziniz sırasında keyifli bir mola vermek isterseniz yine bu bölgede yer alan birbirinden güzel ve sevimli kafe ve restoranlarda duraklayabilirsiniz. Osmanbey metrosu Rumeli çıkışında Günlük Kiralik Ev Şişli de konaklayarak tüm aktivitelerin merkezinde bulunmuş olacaksınız.

Eğer doğa ile baş başa huzur dolu bir yürüyüş yapmak isterseniz mutlaka. Maçka Demokrasi Parkı’nda gezintiye çıkın.Buranın tadını çıkarın ve yoruldugunuzda tesisimizde bir mola vermek için Günlük kiralik ev Şişli ye geliniz.

Gezinin yanı sıra eğlenmek de istiyorsanız Şişli’nin gece hayatı da size birçok alternatif sunuyor. Maçka, Teşvikiye, Nişantaşı, Osmanbey ve Harbiye hattında yer alan mekanlar ve gece klüplerinden dilediğinizi seçip eğlenceli bir gece geçirmeniz de mümkün.Tesisimiz Günlük Kiralik Ev Şişli Taksime sadece 1 km mesafede olup yürüyerek keyifli bir şekilde ulaşabileceğiniz bir mesafedir. Ayrica Günlük Kiralik Ev şişli merkezi konumu ve sessiz sokağı ve uygun fiyatlariyla vazgeçilmez adresiniz olmaya şimdiden adaydir.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Daha fazla detay ve bilgi için lütfen iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçiniz.