Şişli Cevahir Yakınında Evler (Demo)

Şişli Cevahir Yakınında Evler;
Şişli Günlük Kiralık Ev ; Eğer sizde şişli civarlarında günlük kiralık güzel bir ev arıyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul’un en büyük sorunlarının başında ev ve ulaşım gelmektedir. Hele ki Suriyeli mültecilerin ülkeye girişleriyle konut bulmada İstanbul insanı sıkıntı çekmeye başladı. Bizler günü birlik ya da haftalık veya aylık / Yıllık olarak sizlerin konut ihtiyacını tüm yasal koşullar altında sağlıyoruz.

Önemli olan bir yerde kalmak değil güvende ve bilinen bir yerde kalmak evlerimiz Şişli/Osmanbey metroya ve Citys Alışveriş merkezlere yürüme mesafesinde araçla birkaç dakikalık uzaklıktadır. Metrobüs metro gibi ulaşımlar 5 dk mesafelerdedir. İstanbul’da günlük kiralık daire denilince akla bizler geliyoruz.

Günlük kiralık evler kiralanınca sizlerden emniyet için kimlik fotokopiniz yada evlilik cüzdanlarınız talep edilmektedir. Bunun la beraber günlük sözleşme çerçevesinde evinizde bütün araçların olduğu bir alanda yaşayabilirsiniz. Çocuklu ailelerimiz için  1+1 den başlayıp 4+2 ye kadar dairelerimiz mevcuttur. Fiyat politikası kişi başı değil daire için belirlenmektedir. İstanbul’da bulabileceğiniz en uygun evler Kiralikgunlukevler.com adresinde bunun dışında hiçbir adreste uygun ve kaliteli ev bulmanız söz konusu değildir. Evlerimiz doğal gaz 7/24 sıcak su mevcuttur.  Mutfak bölümünde bütün araç ve gereçler mevcuttur. Banyoda oda sayısı oranla temiz havlular bulunmaktadır. Her kullanımdan sonra odalar temizlenir. Çarşaflar temizlenir. Değişir.  Evlerimiz yeni yapılar olup tasarımsal olarak ilgi ve dikkat çekicidirler. Sizlerde konforlu günler için hemen bizimle iletişime geçin.

DAİRE SEÇENEKLERİ

KONUM

HEMEN REZERVASYON YAPTIRMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİN.