Şişli Belediyesi’nden Çalışanlarına İftar!

Şişli Belediyesi, Çalışanlarına İftar Verdi

Şişli Belediyesi Başkanlığı tarafından Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü iş birliği ile Feriköy Taksim Stadı’nda düzenlenecek olan iftar programı organizasyonuna binlerce belediye çalışanı ve vatandaş katılarak her birlikte oruçlarını beraber açtı.

Şişli Belediyesi başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına belediye çalışanları ve vatandaşlar katılarak büyük bir organizasyona imza attı. İftar programı içerisinde Şişli Belediye Başkanı olarak görev alan Hayri İnönü, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2’nci Bölge 7’nci sıra Milletvekili Adayı olarak katılan Gökhan Zeybek organizasyonu belediye çalışanlarını ve vatandaşlarla beraber geçirdi. Tiyatro ve müzik ile başlayan iftar programı, daha sonra protokolün konuşması ile devam etti. Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Adayı Gökhan Zeybek, Şişli ilçesinin yerel yönetimlerde İstanbul’un örnek belediyesi olarak yer aldığını iftar programında açıkladı.

HEPİMİZ AİLEYİZ

Şişli Belediye Başkanı olarak görev alan Hayri İnönü de iftar konulması sırasında belediye çalışanlarına ailem diyerek konuşmasını gerçekleştirdi. Şişli Belediye Başkanı İnönü, Tüm belediye çalışanlarının birer ailesi olduğunu aktardı. Yapılan organizasyonda bu kadar kalabalık gördüğünü açıklayan Şişli Belediye Başkanı İnönü bu organizasyon konusunda Taksim Spor Kulübü’ne de katkılarından dolayı teşekkürlerini sundu. Şişli Belediye Başkanı İnönü gelecekte çocuklara iyi bir emanet bırakmalarını gerektiğini açıklayarak ‘’Çevremize dikkat edelim. Çevremize özen gösterelim” diyerek konuşmasını tamamladı. Konuşmalar bittikten sonra okunan dualarla beraber Şişli Belediyesi çalışanları ve vatandaşlar müzik dinletisi eşliğinde iftarını gerçekleştirdi.