Nest Suit’de Ev Rahatlığı

Nest Suit’de Ev Rahatlığı;

Çıktığınız gezilerde otelde kalmaktan sıkılanlar için Şişli günlük kiralık daire oldukça tercih edilebilir bir seçenek halini almıştır. Ufak bir sırt çantası ya da büyük valizlerle sürekli birbirine benzeyen otel odalarında kalmaktan sıkılanlar bu sıkıntıları sebebiyle günlük ev kiralamayı tercih etmektedirler. Otellerin gün içi prosedürlerinden sıkılanlar ve bu prosedürlere bağlı kalmadan rahatça yaşamak isteyenler bu yönteme başvurmaktadırlar.

Şişli günlük kiralık daire müşteri talebinize göre normal, lüks gibi ev düzeni sağladıkları için otel standartlarından ayrılmaktadırlar. Sağladığı bu şartlara rağmen otellerden daha uygun fiyata gelen Şişli günlük kiralık daire bu durum da seyahat edenler ve edecek olanlar açısından daha tercih edilebilir bir hal almıştır. Kiralık günlük daireleri tercih ederek seyahat edenler hem ekonomik açıdan yaşanabilecek sorunlardan korunmaktadırlar hem de sıkıldıkları standartlardan uzaklaşmaktadırlar. Konaklamaya harcadıkları fiyat farkı ile yeni seyahatler planlanabilmekte veya aradaki fark ile farklı ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Tüm bu avantajlar müşterileri oldukça memnun etmektedir.

Sabit yemek, kahvaltı saatleri olmadan, evinizdeki gibi istediğiniz zamanda istediğiniz yemeği pişirebilir veya sipariş edebilirsiniz. Gerçeği yansıtan fotoğraflar ve verilen detaylı bilgiler sayesinde bilgi sahibi olabilir ve fotoğraflarda gördüğünüz daireyi ücretsiz, hızlı ve gerçek zamanlı rezervasyon hizmeti ile rezerve ederek kabulü sonucunda oturuduğunuz yerden evinizi kiralayabilirsiniz. Böylelikle sonradan kötü sürprizler yaşama ihtimalini sıfıra indirmiş ve özgürce konaklama imkanına sahip olmuş olursunuz.

İstanbul ve dünya üzerinde pek çok büyük şehirde gerek iş gerekse özel seyahatlerde klasik odada kalmak yerine ev konforunda kalmak trend haline gelmiştir. Bu trend de bizde sizlere Nest Suite güvencesi ile ev sıcaklığında ve otel standartlarında günlük kiralık evler sunuyoruz.

Tatil yada iş amaçlı seyahatlerinizde otel ve pansiyon konaklamaya alternatif olarak otel ve ev konforlarını birleştirerek günlük apart ev hizmeti sunmaktayız. İstanbul Şişli merkezi konumlu dairelerimiz ulaşım açısından İstanbul’un her noktasına alternatifi bol toplu ve özel taşıma seçenekleri bulunmaktadır.

Şişlide Dairelerimiz son derece hijyenik olup istek halinde ekstra temizlik hizmeti cüzi bir miktar karşılığında tarafımızdan sağlanmaktadır.

Günlük Ev Minumum Kiralama Süresi 1 Gündür. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.