İdeal Günlük Ev Bulabilmek Mümkün mü?

İdeal Günlük Ev Bulabilmek Mümkün mü?

İdeal fiyatlarda günlük kiralık evler bulabilmek İstanbul’da nüfus yoğunluğu göz önüne alındığında zor görünmektedir. Ancak ideal olarak birbirinden farklı seçeneklerle günlük olarak kiralanabilecek emniyetin en üst düzeyde tutulduğu kiralık evler mevcuttur.

Şişli merkezli olarak yakın güzergahlarından olan Mecidiyeköy günlük ev ihtiyaçlarını karşılamak adına da ideal olarak günlük kiralık evler verilmektedir. Kişi başına değil tutulan evin niteliğine göre fiyatlarda değişkenlik görülmektedir. Böylelikle tamamen Mecidiyeköy günlük ev tutulurken kiracının ihtiyaçlarına göre farklı özellikler bulunmaktadır.

ODA SAYISINDA FARKLI ÇÖZÜMLER

Oda sayısında birbirinden değişik çözüm yollarını sunan bu Şişli’de günlük ev örnekleri farklı özellikleriyle satışa sunulan modeller arasında yerini almaktadır. Böylelikle söz konusu özellikler birlikte düşünüldüğünde de 1+1, 2+1, 3+1 gibi oda sayısında farklı çözümler sunulmaktadır. 4+2 oda tipine varıncaya kadar birbirinden değişik alternatiflerin sunulduğu bu farklı kiralık Şişli’de günlük ev modelleri tamamen ihtiyaçlara cevap vermektedir.

GÜNLÜK KİRALIK EVDE ÜST DÜZEY GÜVENLİK

           Osmanbey’de  kiralık olarak sunulan bu evlerde kalacaklardan emniyetleri açısından birtakım belgeler istenmektedir. Kimlik fotokopisi veya medeni halini ispat eden belgeler bunların başında gelmektedir. Böylelikle kişinin en üst düzey güvenlik altında kiralamış olduğu evde konaklamasını mümkün kılmaktadır. Osmanbey’de evleri ister günlük kiralanabilir ister haftalık ister aylık olarak farklı zaman tiplerinde kiralanabilir olma özelliğiyle kişilere sunulan başlıca temel farklı çözüm yollarını bir arada sunmaktadır.