Hakkımızda

BİZİ TANIYIN

Şişli Günlük Kiralik Dairesi olan firmamiz 2010 yılından bu yana günlük kiralik ev ve Şişli’de Günlük Kiralik Daire alanında hizmet vermekte ve bu konuda sürekli kendini geliştiren ve misafirlerinin istekleri doğrultusunda hizmetlerini ve kalitesini arttırmaktadir. Bizim için en önemli olan misafirlerimizin huzur içinde konaklaması ve daha sonra bulunduğumuz lokasyonda tek adresleri olmak hedefimizidir.

Siz değerli müşterilerimizin yaşamlarına kalite ve değer katmak üzere kurularak gayrimenkul sektöründe öncü hizmet kalitesinden ödün vermeyen prensip ilkesiyle sizlere profesyonel hizmet vermektedir.

Nest Suite Şişli

Girişimci, ufku açık, vizyonu geniş ekip çalışması ile İstanbul Anadolu yakasında hızla büyümeye göstermiştir.

Günümüz koşullarında mevcut birçok tesis arasında müşteri devamlılığı ile kendini ispatlamıştır…

Müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit ederek uygun fiyatları ve kalitesiyle “ müşteri memnuniyeti “ hedefine ulaşmıştır…

“Müşterilerimizin gülen yüzü ve taktiri” bizlere verilen en büyük ödüldür.

Büyüyen ailemiz içerisinde sizleride görmekten onur duyarız.

Günlük kiralık ev konusunda hizmet veren bir firmayız. Her işte olduğu gibi, bu işte de bazı etik değerler ve yasal zorunluluklar mevcuttur. 18 yaşından kimseye ev kiralamayacağımız yasal zorunluluklara örnektir, her kullanımdan sonra evi temizletmemiz gerektiği ise etik değerlerimize bir örnektir. Biz bu değerler ve kurallara göre hizmet anlayışımızı oluşturduk. Bu sayede ayakta kalıyoruz ve işimizi sürdürebiliyoruz.

Sizlere sunduğumuz evlerimizde gereken tüm eşyaları yerleştirdik. Bu eşyaların bakımını sürekli yapıyoruz. Ayrıca evlerimizi kullanım sonrası temizlikten farklı olarak periyodik aralıklarla kapsamlı temizliğe tabii tutuyoruz. Tüm hizmet anlayışımız sizlere daha iyi bir konaklama deneyimi sunmak içindir.

Saygılarımızla