Günlük Kiralik Daire

Uzun süreli yada kısa süreli ev kiralama yöntemine başvuran misafirlerimiz için en uygun günlük kiralık daire bir araya getirdiğimiz istanbul şişli semtinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Firmamiz Sadece günlük kiralik daire sistemiyle çalişmaktadır. Birçok mekana ve toplu ulaşıma , alışveriş merkezlerine sahile vapur iskelesine metro metrobüs marmaray ve sağlık merkezlerine yakın olan günlük kiralık daire dekorasyonu ile de doğrudan sizlere hitap etmektedir.

Evlerimiz de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak eşya portföyünü düşündük ve sizler için tüm konaklama olanaklarını sağladık. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve yönetim kadromuz ile doğrudan sizlerin günlük kiralık daire de keyfinizi sürebileceğiniz hizmetlerimizden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. Sizleri rahatsız edecek tüm unsurda arındırdığımız dairelerimiz , güvenlik konusunda da sizlerin dikkatini çekeceğine inanıyoruz. Ücretsiz oto parkımız deniz manzaralı dairelerimiz bahçe katlı dairelerimiz le sizleri aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz… Park alanları, dinlenme mekanları, cafeler barlar vb. yerlerede oldukça yakın lüks ve uygun fiyat politikası ile şaşırtıcı konaklama imkanlarımızdan faydalandığınız da bizi ikinci kez tercih etme sebepleriniz olacaklardır. Günlük kiralık dairelerimiz sizlerin beğenisini sunuyor bizi tercih etmenizi temenni ediyoruz.

Şişli Günlük Kiralik Daire Günlük evlerde konaklamak herzaman otelden daha ekonomik. Hijyen ve temizliğin en üst seviyede tutulduğu ve özel mimarlar tarafından zevkle dekore edilmiş, son derecede rahat edebileceğiniz. Günlük kiralık ev sistemi sayesinde dar ve sıkıcı otel odalarından kurtulabilir dileğiniz kadar keyifli ve güvenli vakit geçirebilirsiniz. İstediğiniz gibi dışarıdan çeşitli siparişlerinizi verebilirsiniz.Herhangi bir otelde yapacağınız konaklamalarda kişi başı ücret ödersiniz, Günlük ev kiralama sisteminde ödediğiniz ücret kiraladığınız evin kapasitesi ile aynı orantılıdır kaç kişi kalacağınız dikkate alınmaz.

 

Bu sayede kendi mutfağınızda kendi zevkinizle yemeğınızı yapıp, misafirlerinizi evinizdeymiş gibi ağırlayabilir hatta kalmalarını isteyebilirsiniz. Artık sizde ev ortamına adım atın,hesaplı konaklamanın tadını yaşayın!kişi başı ücret değil dairenize kira ödeyin ve kendi evinizde olmanızın tadını çıkarın..

“unutmayın evinizde gibi değil,evinizdesiniz..”

İstanbul’un göbeginde avrupa  yakasının tam merkezinde şişli’de 2 binamız  olmak üzere 19 dairemiz 7 çalışanımızla siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Bina daki her daire sizler gibi günlük kiralandığından ve yasal hizmet verdiğmizden dolayı diğer normal apartman dairesinde kiralanan daireler gibi risk altında bulunmamaktasınız…