Fulya Günlük Kiralık Daire

Günlük Kiralık Daire Avantajları

Kısa bir süreliğine ihtiyacınız olan daireler Fulya günlük kiralık daire adı altında karşılanabilir. Sunmuş olduğumuz daire hizmeti, zaman kaybetmeden kalacak yer ayarlamanız için oldukça uygundur.

Kiralık dairelere dair detaylar aşağıda verilmiştir…

Kalacak yer için günlük daireleri tercih etmeniz çok büyük avantaj olacak. En önemlisi, zaman kaybetmeden direkt olarak kalacak yeri ayarlayıp kısa bir süreliğine uygun fiyatlı şekilde kendi evinizde konaklayacaksınız. Rahat hissetmenizi sağlayacak olan daireler ile konaklama ihtiyacınızı yüksek kaliteli şekilde sağlamış olursunuz.

Kiralamak işleminin yapılması için ilk olarak bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Resmi internet sitesi üzerinden sizlere ulaştırılan iletişim numaraları ile bağlantı kurabilirsiniz. Bunun dışında iletişim kurmak için direkt olarak emlak ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Göstermiş olduğumuz daireler arasından Fulya günlük kiralık daire hizmetinden yararlanmak adına seçiminizi yapabilirsiniz. Hemen ardından anahtar tesliminin yapılması, giriş çıkış tarihlerinin belirlenmesi söz konusu olacaktır. Belirleme işleminin sonrasında netleşen kiralama, sizin memnun kalacağınız şekilde sonlandırılır.

Dairelerin temizliği,

Dairelerde bulunan temel ihtiyaç eşyaları,

Oturma grubu,

Bazalı yataklar ile konforlu şekilde konaklamanızı sağlıyoruz.

Bu avantajlar ile günlük kiralık daire kiralayarak direkt olarak kalacak yerinizi ayarlayabilirsiniz. Güvenli şekilde evinizde kalabilirsiniz.

Günlük Kiralık Ev Fiyatları

Fiyatlar piyasanın en uygun fiyatlarıdır diyebiliriz. Günlük 100 tl – 150 tl  ve haftasonuda günlük 200 tl olarak belirlenmiştir.

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına benimsemiş olduğumuz günlük kiralık ev fiyatları son derece uygundur. Ev fiyatlarının belirlenmesinde dikkat ettiğimiz bazı kriterler vardır. Bu kriterler üzerinden herkese aynı fiyatın sunulmuş olduğuna emin olabilirsiniz. Evin büyüklüğü, evde kaç kişinin kalabilecek kapasitesi olduğu, evin muhiti gibi özellikler üzerinden fiyat belirleme işlemi yapılır. Sonrasında direkt olarak kaç gün kalınacaksa, ona göre Fulya kiralık daire ücretlendirilir.