şişli günlük kiralik ev

Şişli Günlük Kiralık Daireler

Herkes bir şekilde bir yerden bir yere gider. Günümüzde de teknolojinin artışı ile seyahat edenlerin sayısı artmıştır. Ülkemizin en büyük ve en gözde şehri olan İstanbul’a ise her gün çok sayıda dışarıdan insan gelmektedir. İnsanlar seyahat etmeden önce bazı planlar yaparlar, nerede kalacaklarının planını yapmak ile de seyahat planlamasına başlarlar genelde. İstanbul gibi büyük bir şehirde nerede kalacağınız oldukça önemlidir. Burası büyük bir şehirdir ve büyük bir şehrin avantajları olabileceği gibi dezavantajları da olabilir. İstanbul’un bazı bölgeleri sıkıntılı olabiliyor ve eğer dışarıdan yeni geliyorsanız bu tarz yerlerden uzak durmanızı öneririz. Uygun ve rahat konaklama için günlük kiralik ev sistemini deneyiniz.

Peki hangi bölgelerde kalınabilir?

Şişli bu kalınabilecek yerlerin en üst sıralarında yer alır. Şişli’ye gelince burasının ne kadar gözde bir yer olduğunu anlayacaksınız. Her tarafta plazalar mevcuttur. Bu binalarda ülkenin en önemli şirketleri ve kurumlarının idari ofisleri yer alır. Ayrıca buradaki alış veriş merkezleri de İstanbul’un en yoğun ve önemli alışveriş merkezleridir.

Şişli gibi bir muhitte kalmak pahalı olabilir.

Eğer otelde kalmayı planlıyorsanız, buradaki oteller oldukça lükstür ve aynı oranda pahalıdır. Buradaki otellerde gecelik oda fiyatı ödersiniz, bunun yanında yemek vb. hizmetlerde otele göre farklılık gösterir. İşin açığı otelde her şeye para ödeme durumunuz olabilir. Bu yüzden sürpriz faturalara hazırlıklı olmalısınız. Ancak bunun yanında Şişli günlük kiralık ev seçeneği mevcuttur.  Bizim evlerimiz Şişli’nin ve İstanbul’un en gözde semtlerinden olan Nişantaşı’ndadır. Burada bir otelde kalsanız ödeyeceğiniz oda fiyatının çok daha azına evlerimizde kalabilirsiniz.

20160826_193947

 

Günlük kiralık evlerimizde bir evde olması gereken her türlü eşya mevcuttur. Bu sayede yemeğinizi evde hazırlayabilir, çamaşırınızı makinede yıkayabilir ve ütünüzü evde yapabilirsiniz. Bunlar için herhangi bir ek ücret ödemeniz gerekmez. Sadece günlük ev fiyatı ödersiniz. Evlerimiz her kullanımdan sonra temizlenir. Ayrıca periyodik olarak kapsamlı temizlik yapılır. Siz de çok güzel bir muhitte, lüks bir evde konaklamak için günlük kiralık ev seçeneğini kullanabilirsiniz. Şişli deki evinize şimdiden hoşgeldiniz…

Hemen tıkla rezervasyon yap !